Dilluns, 11 Desembre 2017 12:17

Comença el programa de Garantia Juvenil!

La nostra entitat ha estat seleccionada per el Servei d’Ocupació de Catalunya amb una subvenció destinada a incentivar la contractació en pràctiques de persones joves beneficiàries del Programa de Garantia Juvenil de Catalunya. Aquest programa és una iniciativa europea que pretén facilitar l'accés dels i les joves al mercat de treball.

Els contractes s’han iniciat el 30 de novembre i 4 persones s’han incorporat a la nostra entitat per a realitzar tasques diverses: disseny, realització i avaluació de formacions i tallers, tasques administratives, disseny de materials gràfics i visuals, entre d’altres.

Back to top
Back to top

Aquest lloc web fa ús de cookies pròpies i de tercers. Si continues navegant, considerarem que n'acceptes l'ús. Pots obtenir més informació, així com saber com canviar-ne la configuració consultant la nostra política de cookies. Política de cookies